مشاوره رایگان طراحی در منزل برای خرید پرده

مشاوره رایگان طراحی در منزل برای خرید پرده
برای ثبت درخواست ، فرم زیر را تکمیل نمایید.

مشاوره دکوراسیون داخلی منزل و دیزاین خانه یکی از خدماتی است که برای زیباتر شدن چیدمان خانه انجام می‌شود و کمک می‌کند تا خانه بزرگ‌تر، منظم‌تر و به‌روزتر به نظر برسد. مشاوره رایگان طراحی در منزل برای خرید پرده نیز یکی از کارهایی است که به کمک طراح متخصص انجام می‌شود تا به کمک کشف سلیقه شما و استایل خانه، با پیشنهاد مدل و رنگ مناسب پرده، دکوراسیونی زیبا برای شما رقم بزند. اگر قصد استفاده از خدمات مشاوره رایگان طراحی در منزل پرده گالری را دارید و می‌خواهید خرید پرده را بر اساس جدیدترین مدل‌های روز تجربه کنید، توصیه می کنیم چند مرحله ساده را انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که مشاوره طراحی شما در جمع آوری یک طرح اولیه برای پروژه طراحی مجدد خانه شما کارآمد و موثر خواهد بود. ادامه مطلب به شما کمک می‌کند تا اطلاعات دقیق در خصوص مراحل مشاوره رایگان دیزاین داخلی و مشاوره رایگان طراحی در منزل برای خرید پرده را به دست آورید.

مشاوره رایگان طراحی در منزل برای خرید پرده چیست؟

خدمات مشاوره رایگان طراحی داخلی منزل که به نام‌های مشاوره دکوراسیون داخلی و مشاوره رایگان چیدمان منزل هم شناخته می‌شود، اولین جلسه‌ای است که با یک طراح داخلی برگزار می‌کنید تا با شما و برنامه‌های طراحی مجدد خانه‌یتان بهتر آشنا شوند و شما نیز با کار طراحی آن‌ها آشنا شوید و از کار آن‌ها اطمینان حاصل کنید. مشاوره رایگان طراحی در منزل برای خرید پرده نیز نوعی از خدمات دکوراسیون منزل است که در آن طراح، با بررسی چینش خانه و مدل سایر وسایل تزئینی، بهترین مدل و جنس پرده را به شما پیشنهاد می‌کند و می‌توانید سفارش پرده را بر اساس ارزیابی طراح، ثبت کنید. مشاوره رایگان طراحی در منزل برای خرید پرده می‌تواند هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری باشد.

در اولین جلسه مشاوره دکوراسیون داخلی در خانه برای انتخاب پرده مناسب، طراح داخلی در مورد سبک، سلیقه و زیبایی‌شناسی مورد نظر شما، بودجه، جدول زمانی تحویل پروژه و اینکه چه دکوراسیونی را می‌خواهید در خانه نگه دارید و کدام یک را تغییر دهید، از شما سوالاتی می‌پرسد. نکته مهم این است که در جلسه اول یک ایده کلی از پروژه به دست آورید و با کار طراح آشنا شوید تا پیشنهادی برای رسیدن به اهداف طراحی دکوراسیون خانه شما تنظیم شود.

در پرده گالری، خدمات مشاوره طراحی در منزل برای خرید پرده به صورت کاملاً رایگان ارائه می‌شود. یکی از طراحان داخلی متخصص ما به صورت آنلاین یا حضوری با شما صحبت می‌کند و در مورد جزئیات منزل شما و تغییراتی که تصمیم دارید اعمال کنید اطلاعات کامل را به دست می‌آورد و سپس راه حلی مناسب و کاملاً مطابق با ترند روز به شما پیشنهاد می‌شود تا جذاب‌ترین پرده را برای داشتن خانه‌ای با محیطی آرام و آرامش‌بخش به شما پیشنهاد کنیم. برای دریافت مشاوره فرم موجود در این صفحه را پر نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

هزینه مشاوره طراحی در منزل برای خرید پرده چقدر است؟

طراحان داخلی از ساختارهای قیمت گذاری مختلف برای ارائه مشاوره آنلاین دکوراسیون خانه یا مشاوره حضوری استفاده می‌کند. با پرده گالری، مشاوره طراحی دکوراسیون داخلی خانه شما رایگان است! ما برای مشاوره اولیه هزینه‌ای دریافت نمی‌کنیم و با دقت جزئیات خانه شما را بررسی می‌کنیم تا بهترین کار را به شما تحویل دهیم.

همین حالا با پر کردن فرم مشاوره رایگان طراحی داخلی پرده گالری، وقت خود را رزرو کنید!

چگونه برای مشاوره رایگان طراحی در منزل برای خرید پرده آماده شویم؟

برای این که راحت‌تر به هدف خود برسید و پرده‌های مناسب برای دکوراسیونی زیبا برای شما طراحی شود، توصیه می‌کنیم که پیش از مشاوره رایگان طراحی در منزل برای خرید پرده موارد زیر را به خاطر داشته باشید:

1.        عکس‌های الهام‌بخش و مود بردها را بررسی کنید

مجلات یا وب سایت‌های مربوط به طراحی داخلی خانه و جدیدترین مدل‌های پرده را نگاه کنید و تصاویری از سبک طراحی ترجیحی خود جمع‌آوری کنید تا بتوانید به طراح نشان دهید. سایت‌هایی مانند Pinterest و یا شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام بهترین راهنما برای الهام گرفتن هستند. نشان دادن عکس‌های مورد علاقه‌یتان به طراح کمک می‌کند تا او به سلیقه و سبک شما راحت‌تر پی ببرد و سریع‌تر به طراحی مناسب و پرده ایده‌آل برای خانه شما نزدیک شود. همچنین می‌توانید از طراح بخواهید تا آلبوم کار یا مود برد خود را به شما نشان دهد تا از میان کارها، زیباترین را انتخاب کنید.

2.        عکس‌هایی از فضای خانه‌یتان را به طراح ارائه دهید

برای این که طراح بتواند اطلاعات کافی در مورد فضای خانه شما به دست آورد، بهتر است از قسمت‌هایی از خانه که می‌خواهید تغییرات دکوراسیون روی آن‌ها انجام دهید، عکس بگیرید و به طراح نشان دهید تا بتواند فضای خانه و مدل پنجره‌ها را بر اسا بهتر شناسایی کند. برای این کار بهتر است تا حد امکان در زمان عکس انداختن از نور طبیعی استفاده کنید. استفاده از نور لوستر یا نور دوربین برای روشن‌تر نشان دادن خانه در زمان عکاسی، باعث می‌شود که طراح اطلاعات درست از میزان نور خانه به دست نیاورد.

دوربین را هم در زاویه‌ای قرار دهید که وضعیت پنجره‌های خانه به درستی مشخص باشد. در گوشه ای از اتاق بایستید که بهترین نقطه از نظر شماست و چیدمان خانه کاملاً واضح مشخص است.

3.        اندازه گیری‌ها را به درستی انجام دهید

داشتن اندازه‌های حدودی پنجره‌ها برای مشاوره رایگان طراحی در منزل برای خرید پرده ضروری است. دانستن ابعاد که بخش مهمی از برنامه‌ریزی طراحی و دیزاین داخلی خانه است، به شما و طراحتان کمک می‌کند تا بدانید چه نوع فضایی در دسترس دارید.

توجه: لازم نیست برای مشاوره اولیه طراحی دکوراسیون خانه برای خرید پرده، ابعاد اندازه‌گیری شما دقیق باشد و اندازه‌های حدودی کافی است؛ البته داشتن اندازه‌های دقیق برای انتخاب پرده بسیار بهتر خواهد بود.

4.        بودجه‌یتان را در نظر بگیرید

در جلسه اول مشاوره حتماً طراح داخلی یک ایده کلی از بودجه شما برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه و پیشنهاد پرده مناسب به دست می‌آورد. بهتر است اطلاعات کلی در مورد بودجه‌یتان داشته باشید تا طراح بتواند بهترین جنس پرده را با توجه به بودجه شما پیشنهاد دهد.

5.        زمان ایده‌آل برای تحویل پروژه را در نظر بگیرید

داشتن برنامه زمانی اهمیت زیادی دارد. اگر محدودیت زمانی دارید، حتماً در جلسه مشاوره طراحی در منزل، به طراح محدودیت خود را اطلاع دهید. در غیر این صورت، حتماً از طراح داخلی بخواهید که زمان حدودی تحویل کار را اعلام کند.

سوالاتی که باید در زمان مشاوره رایگان طراحی در منزل برای خرید پرده انتظار داشته باشید

در طول مشاوره اولیه طراحی دیزاین داخلی، طراح داخلی شما سوالات زیر را مطرح می‌کند تا پروژه را به بهترین نحو به شما ارائه دهد:

  • چه زمانی تصمیم دارید پرده را نصب کنید؟
  • چه نوع سبک و استایلی را بیشتر دوست دارید؟
  • چه رنگ‌هایی را دوست دارید و می‌خواهید پرده در چه طیف رنگی باشد؟
  • چه جنس و متریالی را دوست دارید؟
  • آیا پرده‌های کلاسیک را دوست دارید یا پرده مدرن را ترجیح می‌دهید؟
  • بودجه شما چقدر است؟

ما در پرده گالری کنار شما هستیم تا بهترین‌ها را برای شما به ارمغان بیاوریم. همین حالا با پر کردن فرم درخواست مشاوره رایگان طراحی در منزل برای خرید پرده می‌توانید از خدمات ما بهره‌مند شوید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

‏7روز هفته ،24ساعته
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت بصورت آنلاین
امکان تحویل سریع
ضمانت برگشت کالا