4 نکته ضروری و مهم برای سفارش پرده اتاق | پرده گالری

25 بازدید بدون دیدگاه
()
خواندن این مطلب

اتاق خواب محلی آرام و دلنشین برای استراحت، تمرکز و مطالعه است. به همین دلیل، دیزاین مناسب آن اهمیت زیادی دارد. یکی از عناصر مهم در طراحی جذاب اتاق خواب، پرده است؛ انتخاب جدیدترین پرده اتاق خواب متناسب با چیدمان داخلی ممکن است در زمان خرید کمی دشوار به نظر برسد. انواع پرده اتاق، از پرده‌های مدرن مانند پرده ورتیکال، پرده آماده مخمل چاپی، شید زبرا و پرده‌های مکانیزم دوگانه گرفته تا پرده‌های کلاسیک مانند مخمل و توری، ممکن است در زمان سفارش پرذه اتاق خواب، تصمیم‌گیری را برای ما سخت کند. برای این که بتوانیم پرده‌ای را برای اتاق سفارش دهیم که هم حریم خصوصی‌مان را حفظ کند، هم نور مناسب را فراهم کند و هم اتاق را زیباتر کند، باید نکات ساده‌ای را در زمان سفارش پرده اتاق در نظر داشته باشیم. در این مطلب می‌خواهیم به 4 نکته ساده، اما مهم بپردازیم که باید در زمان سفارش پرده اتاق و دوخت آن در نظر داشته باشیم. با ما همراه باشید.

سفارش پرده اتاق

1.برای سفارش پرده اتاق، میزان نور مورد نیاز را در نظر بگیرید

اولین و مهم‌ترین نکته برای سفارش و دوخت پرده اتاق خواب، جنس پارچه پرده و میزان ضخامت آن است. اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید وقتی از خواب بیدار می‌شوید اتاق روشن باشد، یا روزها زمانی که با کامپیوتر کار می‌کنید یا مطالعه می‌کنید، نور بیشتری در اتاق داشته باشید، پرده‌های نازک مانند پرده حریر کلاسیک یا توری را انتخاب کنید. اما اگر ترجیح می‌دهید که اتاق خواب تاریک باشد و آرامش بیشتری داشته باشید، باید سفارش پرده اتاق را از میان پارچه‌هایی انجام دهید که ضخیم‌تر و سنگین‌تر هستند، مانند پرده کتان چاپی آماده و پرده مخمل چاپی آماده. شما می‌توانید برای تنظیم بهتر نور، ترکیبی از پرده‌های نازک و ضخیم را استفاده کنید. زمانی که نیاز دارید نور بیشتری وارد اتاق شود، پرده ضخیم را کنار بزنید و از نور لذت ببرید.

البته بعضی پرده‌ها، مانند پرده های زبرا دوتایی و شید و همچنین پرده ورتیکال، این امکان را می‌دهند که میزان نور را به‌راحتی با دست یا کنترل از راه دور تنظیم کنید.

متریال پارچه مناسب برای پرده اتاق خواب به شما کمک می‌کند تا به نورپردازی مناسب با ترجیحات خودتان برسید. پرده گالری، کلکسیونی از بهترین انواع پارچه پرده، مناسب با سلیقه‌های گوناگون و با بهترین کیفیت، را جمع‌آوری کرده که می‌توانید به راحتی هم به صورت آنلاین و هم حضوری سفارش دهید.

2.رنگ و طرح پرده اتاق را متناسب با تم اتاق انتخاب کنید

بعد از این که تصمیم گرفتید جنس پرده را بر اساس میزان نور اتاق انتخاب کنید، باید به سراغ انتخاب رنگ و طرح بروید و سفارش پرده اتاق را با توجه به رنگ و طرح مورد علاقه‌یتان و همچنین سایر لوازم اتاق انجام دهید. رنگ و طرح پرده باید با دیوارها، فرش و مبلمان اتاق متناسب باشد.

برای اتاق خواب، توصیه می‌کنیم که انتخاب را از بین رنگ‌های سردی انتخاب کنید که به ایجاد فضایی آرام و دلنشین کمک می‌کنند، مانند رنگ‌های آبی یا سبز. این رنگ‌ها هم برای پرده اتاق خواب پسرانه و هم پرده اتاق خواب دخترانه مناسب هستند و باعث آرامش بیشتر، خواب بهتر و تمرکز بالاتر می‌شوند. البته که قطعاً می‌توانید از بین رنگ‌های دیگر و بر اساس طیف رنگی وسایل دیگر اتاق هم انتخاب خود را انجام دهید.

اگر انتخاب خود را از بین رنگ‌های تند و شاد و با توجه به دیگر وسایل اتاق به درستی انجام دهید، می‌توانید اتاقی با طراوت و شاد داشته باشید که در عین حال فضایی آرامش‌بخش نیز دارد.

در مورد بهترین طرح پرده برای اتاق نیز مانند رنگ آن، دستتان برای انتخاب باز است. اگر چینش اتاق شلوغ و متنوع است، بهتر است پرده را ساده و بدون طرح انتخاب کنید، اما اگر دوست دارید که پرده جلوه بیشتری داشته باشد، از پرده‌های طرح‌دار آماده، سفارش پرده اتاق را ثبت کنید. پرده‌های چاپی آماده طرح‌های زیبا و متنوعی دارند که می‌توانید بر اساس سلیقه و تم اتاق، زیباترین و جدیدترین مدل پرده اتاق خواب را انتخاب کنید.

3.مدل‌های ساده دوخت و نصب را برای پرده اتاق انتخاب کنید

یکی دیگر از تصمیم‌های مهمی که در زمان سفارش پرده اتاق باید بگیرید، انتخاب مدل دوخت پرده و نصب آن است. دوست دارید پرده به چه شکل از چوب پرده آویزان باشد؟ آیا پرده والان‌دار برای اتاق خواب مناسب است؟ دوخت پرده‌های چین‌دار چطور؟ اگر نظر ما را می‌خواهید، توصیه می‌کنیم که سبک‌های ساده مثل پرده چین‌دار فرانسوی یا دوبل را انتخاب کنید و یا به سراغ دوخت‌های خیلی ساده، مثل پرده به سبک مینیمال، بروید. سبک‌های ساده نه تنها رنگ و الگوهای پارچه شما را بیشتر جلوه می‌دهند، بلکه به اتاق هم یک حس خوب و دنج بودن می‌بخشند.

چین پلیسه فرانسوی و چین پلیسه دوبل ممکن است در نگاه اول یکسان به نظر برسند، اما دو سبک دوخت متفاوت هستند. دوخت پلیسه فرانسوی ظاهری پُرتر ایجاد می‌کند، در حالی که پلیسه دوبل ظاهری آرام و غیررسمی به پرده می‌دهد.

سفارش پرده اتاق

4.برای مدرن شدن اتاق، پرده‌های برقی را انتخاب کنید

امروز، با پیشرفت تکنولوژی، زندگی راحت‌تر شده است و می‌توان با آسایش و آرامش بیشتری کارها را پیش برد. دکوراسیون داخلی نیز از این موضوع استثنا نبوده و وسایل تزئینی مانند پرده، پیشرفت تکنولوژیک را تجربه کرده‌اند. پرده برقی یکی از جدیدترین پرده‌هایی است که با وارد کردن آرام آرام نور به اتاق، باعث می‌شود که صبح‌ها به آرامی از خواب بیدار شوید. با استفاده از پرده برقی برای اتاق می‌توانید به راحتی با کنترل از راه دور میزان نور اتاق را کنترل کنید و ظاهری شیک و مدرن به اتاقتان ببخشید.

پرده گالری مجموعه‌ای از زیباترین پرده‌های برقی را فراهم کرده که می‌توانید از طریق وبسایت یا به صورت حضوری سفارش دهید و با نصب آن، از زیباتر شدن اتاق لذت ببرید.

و در پایان این که…

سفارش پرده اتاق خواب جذاب و مناسب و دوخت پرده دلخواه می‌تواند یک تجربه بسیار خوب باشد که به شما این امکان را می‌دهد تا مهارت های طراحی داخلی خود را منعطف و کشف کنید. در زمان سفارش دادن پرده برای اتاق خواب و خرید آن، نکات زیادی وجود دارد، اما توصیه می‌کنیم که چهار نکته مهمی که در این مطلب بیان کردیم را حتماً در نظر داشته باشید. یعنی، پرده‌های خود را بر اساس ضخامت، طرح و رنگ پارچه و مدل پرده انتخاب کنید و اگر می‌خواهید به خانه‌یتان جلوه‌ای مدرن ببخشید، پرده‌های برقی را انتخاب کنید. پرده گالری کنار شماست تا تجربه‌ای دلنشین از خرید اینترنتی پرده اتاق و خرید حضوری به شما هدیه ببخشید.

مطالبی که شاید برای شما جالب باشند

رزین پرده چیست و چگونه بهترین های 2023 را انتخاب کنم؟

وقتی صحبت از خرید پرده یا انتخاب پرده خانه یا اداره می‌شود، شاید بعضی اصطلاحات برای ما ناآشنا باشند و ندانیم که دقیقاً چه کاربردی برای پرده دارند. یکی از این اصطلاحات پرکاربرد، رزین پرده است که برای تزئین به کار می‌رود. رزین در انتهای پرده قرار می‌گیرد و پایین پرده را به همان اندازه بخش بالایی آن ... Read more
همه چیز درباره گلدسته پرده، از انتخاب نوع٬ تا 6 نکته برای خرید

اگرچه خرید پرده و انتخاب بهترین و به روزترین مدل پرده کار سختی است و نیاز به در نظر گرفتن نکات مهمی دارد، اما خرید لوازم و تجهیزات جانبی پرده نیز به همان اندازه خرید پرده اهمیت دارد. انتخاب وسایل جانبی مناسب کمک می‌کند تا پرده زیباتر به نظر برسد و دکور اتاق شما نیز ... Read more
10 نکته در هنگام خرید پرده اتاق کودک

انتخاب پرده اتاق كودک؛ بایدها و نبایدها در زمان خرید برای اتاق کودک پرده بخرم یا شید؟ آیا می‌توانم برای اتاق کودک از ترکیب پرده با کرکره استفاده کنم؟ وقتی صحبت از انتخاب پرده اتاق کودک می‌شود، شاید کار کمی دشوار به نظر برسد، زیرا هم باید به ایمن بودن پرده برای اتاق کودک فکر ... Read more
نکات کلیدی انتخاب پرده اداری در سال 2023

انتخاب پرده اداری انتخاب پرده‌های مناسب هر فضا، کاری نسبتاً سخت و چالش برانگیز است. انتخاب‌ها باید بر اساس محل نصب پرده انجام شود. شما نمی‌توانید همان پرده‌ای را که برای پذیرایی خانه‌یتان استفاده می‌کنید، برای محل کار نیز به کار بگیرید. اگر به دنبال یک پرده مناسب برای اداره هستید و می‌خواهید خرید پرده ... Read more

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

برخی از محصولات ما

دیدگاهتان را بنویسید

‏7روز هفته ،24ساعته
ضمانت اصل بودن کالا
پرداخت بصورت آنلاین
امکان تحویل سریع
ضمانت برگشت کالا